Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Rollkë

  9.99  8.99 

  Ngjyrë

  • Ambergris
  • Kaltër e mbyllur
  • Kuqe e mbyllur
  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear

  Përshkrim

  Rollkë nga brendi J. Hart & Bros.
  Përbërja e materialit: 100% pambuk.

  Informacion shtesë

  Markë

  J. Hart & Bros

  Ngjyrë

  Ambergris, Kaltër e mbyllur, Kuqe e mbyllur, Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.