Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Rrip

  5.95  5.36 

  Ngjyrë

  • Bezhë
  • Gjelbër
  • Kaltër
  Clear

  Përshkrim

  Rrip për meshkuj nga brendi Piazza Italia.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Bezhë, Gjelbër, Kaltër

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.