Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Sako elegante

  59.95  39.00 

  Ngjyrë

  • Ngjyra të përziera

  Madhësi

  • 4444
  • 4646
  • 5050
  • 5252
  Clear
  SKU: 67702K Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Sako nga brendi Piazza Italia.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Ngjyra të përziera

  Madhësi

  44, 46, 50, 52

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.