Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Sandale

  10.95  7.00 

  Ngjyrë

  • Kafe
  • Zezë

  Madhësi

  • 3636
  • 3737
  • 3838
  • 3939
  • 4040
  • 4141
  Clear
  SKU: 43482Z Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Sandale nga brendi Piazza Italia.
  Sandale me mbyllje të shtrënguar të sipërme dhe të rregullueshme të lëkurës eko. Lartësia e thembrës 1 cm.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Kafe, Zezë

  Madhësi

  36, 37, 38, 39, 40, 41

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.