Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Sandale

  17.95  16.15 

  Ngjyrë

  • Kremtë

  Madhësi

  • 3636
  • 3737
  • 3838
  • 3939
  • 4040
  • 4141
  Clear

  Përshkrim

  Sandale nga brendi Piazza Italia.
  Sandale model për femra me pjesën e sipërme eko-lëkure dhe detaje metalike në gishtin e këmbës. Lartësia e pjesës së sipërme 2, 5cm.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Kremtë

  Madhësi

  36, 37, 38, 39, 40, 41

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.