Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Sandale Adidas

  24.90  22.41 

  Ngjyrë

  • Bardhë

  Madhësi

  • 40 2/340 2/3
  • 4242
  • 43 1/343 1/3
  • 44 2/344 2/3
  • 4747
  Clear

  Përshkrim

  Sandale nga brendi Adidas.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Bardhë

  Madhësi

  40 2/3, 42, 43 1/3, 44 2/3, 47

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.