Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Sandale Nike

  32.90  29.61 

  Ngjyrë

  • Zezë/Ari

  Madhësi

  • 36.536.5
  • 3838
  • 3939
  • 40.540.5
  Clear

  Përshkrim

  Sandale nga brendi Nike.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Zezë/Ari

  Madhësi

  36.5, 38, 39, 40.5

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.