Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Sandalle Nike

  32.90  29.61 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • 4040
  • 4141
  • 42.542.5
  • 4444
  • 4545
  • 4646
  Clear

  Përshkrim

  Sandalle nga brendi Nike.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  40, 41, 42.5, 44, 45, 46

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.