Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Set dyshe

  59.99  53.99 

  Ngjyrë

  • Kaltër
  Clear

  Përshkrim

  Set dyshe, një mbulesë shtrati dhe 2 çarçafë për jastëk.
  Përbërja e materialit: 100% pambuk.

  Informacion shtesë

  Markë

  Croff

  Ngjyrë

  Kaltër

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.