Menu

Menu

  Shporta

  Risi

  Setër

  49.95  39.96 

  Ngjyrë

  • Kaltër Qielli

  Madhësi

  • 4444
  • 4848
  • 5050
  • 5252
  Clear

  Përshkrim

  Setër nga brendi Piazza Italia.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Kaltër Qielli

  Madhësi

  44, 46, 48, 50, 52

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.