Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Shall

  7.95  7.16 

  Ngjyrë

  • Kaltër e mbyllur
  Clear

  Përshkrim

  Shall për fëmijë nga brendi Piazza Italia Kids.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Kaltër e mbyllur

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.