Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Shall

  13.99  11.19 

  Ngjyrë

  • Ngjyra të përziera
  Clear

  Përshkrim

  Shall me ngjyra interesante nga brendi Kate mee.
  Përbërja e materialit: 100% poliester.

  Informacion shtesë

  Markë

  Kate mee

  Ngjyrë

  Ngjyra të përziera

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.