Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Shall

  12.99  11.69 

  Kemi momentalisht në stok

  Përshkrim

  Shall i përshtatshëm për çdo veshje, i dekoruar me pika të bardha.

  Informacion shtesë

  Markë

  Kate mee

  Ngjyrë

  Kajsi

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.