Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Shall

  12.99  11.69 

  Ngjyrë

  • Kaltër Prusiane
  • Rozë e lehtë
  Clear

  Përshkrim

  Shall i dekoruar me pllaka ari dhe fragmentuar në fundet e tij.

  Informacion shtesë

  Markë

  Kate mee

  Ngjyrë

  Kaltër Prusiane, Rozë e lehtë

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.