Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Shall

  12.99  11.69 

  Nuk ka mbetur në stok

  Përshkrim

  Shall me lule dhe ngjyra të përziera

  Informacion shtesë

  Markë

  Kate mee

  Ngjyrë

  Ngjyra të përziera

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.