Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Shall

  9.99  8.99 

  Kemi momentalisht në stok

  Përshkrim

  Shall i dekoruar me pika dhe ngjyra të përziera

  Informacion shtesë

  Markë

  Kate mee

  Ngjyrë

  Kaltër Prusiane

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.