Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Shall

  5.95  5.36 

  Ngjyrë

  • Ngjyra të përziera
  Clear

  Përshkrim

  Shall me dizajn interesant nga brendi Piazza Italia.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Ngjyra të përziera

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.