Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Shall

  7.95  7.16 

  Ngjyrë

  • Ngjyra të përziera
  Clear

  Përshkrim

  Shall për femra nga Piazza Italia.
  Përbërja e materialit: 100% poliester.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Ngjyra të përziera

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.