Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Shall

  7.95  7.16 

  Ngjyrë

  • Hiri
  • Kafe
  • Kaltër e mbyllur
  • Zezë
  Clear

  Përshkrim

  Shall i lehtë nga brendi Piazza Italia.
  Përbërja e materialit: 100% poliester.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Hiri, Kafe, Kaltër e mbyllur, Zezë

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.