Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Shallë

  9.95  8.95 

  Ngjyrë

  • Kaltër
  • Zezë

  Madhësi

  • 1 person1 person
  Clear

  Përshkrim

  Shallë nga brendi Piazza Ialia.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Kaltër, Zezë

  Madhësi

  1 person

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.