Menu

Menu

  Shporta

  Risi

  Shorce

  14.95  13.45 

  Ngjyrë

  • Bardhë
  • Zezë

  Madhësi

  • 4040
  • 4242
  • 4444
  • 4646
  • 4848
  Clear

  Përshkrim

  Shorce nga brendi Piazza Italia.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Bardhë, Zezë

  Madhësi

  40, 42, 44, 46, 48

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.