Menu

Menu

  Shporta

  Risi

  Shorce

  14.95  13.45 

  Ngjyrë

  • Kaltër e lehtë
  • Kaltër e mbyllur

  Madhësi

  • 4040
  • 4242
  • 4444
  • 4646
  • 4848
  Clear

  Përshkrim

  Shorce nga brendi Piazza Italia.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Kaltër e lehtë, Kaltër e mbyllur

  Madhësi

  40, 42, 44, 46, 48

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.