Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Shorce

  9.95  8.95 

  Ngjyrë

  • Bardhë
  • Kaltër
  • Kuqe

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear

  Përshkrim

  Shorce nga brendi Piazza Italia.
  Shorce për meshkuj. Modeli me bel elastik dhe printime të aplikuara.
  100% Poliester.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Bardhë, Kaltër, Kuqe

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.