Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Shorce

  7.95  7.15 

  Ngjyrë

  • Gjelbër
  • Kaltër
  • Kaltër e lehtë
  • Kuqe
  • Portokalli
  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear

  Përshkrim

  Shorce nga brendi Piazza Italia.
  Shorce për meshkuj me tel tërheqës dhe xhepa të rregullueshëm.
  100% Poliester.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Gjelbër, Kaltër, Kaltër e lehtë, Kuqe, Portokalli, Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.