Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Shorce Adidas

  34.90  31.41 

  Ngjyrë

  • Kaltër

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • 2XL2XL
  Clear

  Përshkrim

  Shorce nga brendi Adidas.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Kaltër

  Madhësi

  S, M, L, XL, 2XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.