Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Shorce Adidas

  29.90  14.00 

  Ngjyrë

  • Ngjyra të përziera

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear
  SKU: GK9620NP Kategoria: , , , , , , , ,

  Përshkrim

  Shorce nga brendi Addias.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Ngjyra të përziera

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.