Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Shorce Adidas

  34.90  31.41 

  Ngjyrë

  • Hiri

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  Clear

  Përshkrim

  Shorce nga brendi Adidas.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Hiri

  Madhësi

  XS, S, M, L

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.