Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Shorce Adidas

  39.90  35.91 

  Ngjyrë

  • Kaltër e mbyllur

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Shorce nga brendi Adidas.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Kaltër e mbyllur

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.