Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Shorce Nike

  31.90  22.00 

  Ngjyrë

  • Gëlqere
  • Kuqe
  • Verdhë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear
  SKU: AR2382GKV Kategoria: , , , , , , ,

  Përshkrim

  Shorce
  Nike Sportswear
  Përbërja e materialit: 100% poliester.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Gëlqere, Kuqe, Verdhë

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.