Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Shorce Nike

  38.90  31.12 

  Ngjyrë

  • Kaltër e mbyllur

  Madhësi

  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Shorce basketbolli nga brendi Nike.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Kaltër e mbyllur

  Madhësi

  M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.