Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Shorce Nike

  37.90  34.11 

  Ngjyrë

  • Kaltër

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Shorce futbolli
  Nike Dri-FIT

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Kaltër

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.