Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Shorce Puma

  24.90  22.41 

  Ngjyrë

  • Hiri

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Shorce për meshkuj nga brendi Puma.
  Materiali: 32% Poliester, 68% Pambuk.

  Informacion shtesë

  Markë

  Puma

  Ngjyrë

  Hiri

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.