Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Shorce Puma

  24.90  22.41 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  Clear

  Përshkrim

  Shorce për femra nga brendi Puma.

  Informacion shtesë

  Markë

  Puma

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  XS, S, M, L

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.