Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Sytjena

  15.99  14.39 

  Ngjyrë

  • Kuqe

  Madhësi

  • 2B2B
  • 3B3B
  • 4B4B
  • 5B5B
  Clear

  Përshkrim

  Sytjena nga brendi italian Nymos.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nymos

  Ngjyrë

  Kuqe

  Madhësi

  2B, 3B, 4B, 5B

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.