Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Sytjena

  15.99  14.39 

  Ngjyrë

  • Hiri

  Madhësi

  • 2B2B
  • 3B3B
  • 3C3C
  • 4C4C
  Clear

  Përshkrim

  Sytjena nga brendi Nymos.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nymos

  Ngjyrë

  Hiri

  Madhësi

  2B, 3B, 3C, 4C

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.