Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Sytjena

  15.99  14.39 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • 2B2B
  • 3B3B
  • 4B4B
  • 5B5B
  Clear

  Përshkrim

  Sytjena nga brendi italian Nymos.
  Përbërja e materialit: 93% poliester / 7% elastan.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nymos

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  2B, 3B, 4B, 5B

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.