Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Syze Adidas

  14.90  13.41 

  Ngjyrë

  • Zezë
  Clear

  Përshkrim

  Syze noti nga brendi Adidas

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Zezë

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.