Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Tapetë

  3.99  3.59 

  Ngjyrë

  • Bordo
  Clear

  Përshkrim

  Tapetë tavoline nga brendi Croff.
  Përbërja e materialit: pambuk.
  Dimensionet: 40x140cm.

  Informacion shtesë

  Markë

  Croff

  Ngjyrë

  Bordo

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.