Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Tapetë kuzhine

  13.99  12.59 

  Ngjyrë

  • Ngjyra të përziera
  Clear

  Përshkrim

  Tapetë për tavoline nga brendi Italian Croff.
  Përbërja e materialit: pambuk.
  Dimensionet: 50x80cm.

  Informacion shtesë

  Markë

  Croff

  Ngjyrë

  Ngjyra të përziera

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.