Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Të brendshme

  15.99  14.39 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • 2B2B
  • 3B3B
  • 4B4B
  • 5B5B
  Clear

  Përshkrim

  Të Brendshme nga brendi Italian NYMOS

  Informacion shtesë

  Markë

  Nymos

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  2B, 3B, 4B, 5B

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.