Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Tepihë

  9.99  8.99 

  Ngjyrë

  • Rozë
  Clear

  Përshkrim

  Tepihë banjoje nga brendi Croff.
  Përbërja e materialit: 100% pambuk.
  Dimensionet: 50x70cm.

  Informacion shtesë

  Markë

  Croff

  Ngjyrë

  Rozë

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.