Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Tepihë

  16.99  15.29 

  Ngjyrë

  • Gjelbër
  Clear
  SKU: 5590207GJ Kategoria: , , ,

  Përshkrim

  Tepihë banjoje nga brendi Croff.
  Përbërja e materialit: poliester.
  Dimensionet: 60x110cm.

  Informacion shtesë

  Markë

  Croff

  Ngjyrë

  Gjelbër

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.