Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Tepihë

  12.99  11.69 

  Ngjyrë

  • Rozë
  Clear

  Përshkrim

  Tepihë banjoje nga brendi Croff.
  Përbërja e materialit: 100% pambuk.

  Informacion shtesë

  Markë

  Croff

  Ngjyrë

  Rozë

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.