Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Top Adidas

  24.90  22.41 

  Ngjyrë

  • Ngjyra të përziera

  Madhësi

  • 1 person1 person
  Clear

  Përshkrim

  Top Futbolli Adidas.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Ngjyra të përziera

  Madhësi

  1 person

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.