Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Trenerka Adidas

  69.90  55.92 

  Ngjyrë

  • Kaltër e mbyllur

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  Clear

  Përshkrim

  Trenerka set (duksi dhe të poshtme).
  Përbërja e materialit: 100% poliester (i dyfishtë).

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Kaltër e mbyllur

  Madhësi

  XS, S, M, L

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.