Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Trenerka Adidas për djem

  54.90  43.92 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • 140 (9-10 )140 (9-10 )
  • 152 (11-12)152 (11-12)
  • 158 (12-13)158 (12-13)
  • 164 (13-14)164 (13-14)
  • 176 (15-16)176 (15-16)
  Clear
  SKU: DV1740A Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Badge of Sport Tracksuit

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  140 (9-10 ), 152 (11-12), 158 (12-13), 164 (13-14), 176 (15-16)

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.