Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Trenerka të poshtme

  54.90  39.00 

  Ngjyrë

  • Kuqe

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Trenerka të poshtme nga brendi Nike.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Kuqe

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.