Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Trenerka Nike

  54.90  35.00 

  Ngjyrë

  • Rozë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear
  SKU: CU8374 615P Kategoria: , , , , , , ,

  Përshkrim

  Trenerka komplet nga brendi Nike.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Rozë

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.