Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Trenerka Puma

  59.90  53.91 

  Ngjyrë

  • Rozë
  • Zezë

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  Clear

  Përshkrim

  Trenerka komplet (duks dhe të poshtme) nga brendi Puma.
  Përbërja e materialit: 100% poliester

  Informacion shtesë

  Markë

  Puma

  Ngjyrë

  Rozë, Zezë

  Madhësi

  XS, S, M, L

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.