Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Trenerka Puma

  59.90  47.92 

  Ngjyrë

  • Kaltër Kobalti
  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Trenerka komplet (duksi dhe të poshmët) nga brendi Puma.

  Informacion shtesë

  Markë

  Puma

  Ngjyrë

  Kaltër Kobalti, Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.